• Novinka

Impala 3m+okuliare Profi

58,90 €
S DPH

*WINTER SET*

Delphin Impala Carp cork edition / 2 diely + Polarizačné okuliare Delphin sada - PROFI

VÝROBCA
DĹŽKA
VRHACIA ZÁŤAŽ - LB
POČET DIELOV
Množstvo

*WINTER SET*

Delphin Impala Carp cork edition / 2 diely + Polarizačné okuliare Delphin sada - PROFI

Delphin Impala Carp cork edition

Trojmetrová, dvojdielna verzia povyšuje sériu Impala na novú úroveň. Tento vysokokvalitný prút disponuje štíhlym trojlibrovým blankom s dokonalou, plne parabolickou akciou. Blank je výnimočný svojim decentným tmavo hnedým sfarbením, kombinovaným so zlatými detailami. Nadčasový dizajn výborne splynie s okolitým prostredím na rybačke. Na povrchu blanku sa nachádza mikrovrstva vysoko oderu vzdorného matného laku, ktorý má v porovnaní s klasickým lesklým plnolakom viacero výhod. Medzi iným aj pružnejšie správanie sa blanku pri záťaži, lepšiu odolnosť a trvácnosť. Za kvalitou blanku nezaostáva ani samotné vypracovanie. Celá rukoväť je zaodetá do tenkej vrstvy korku ThinCORK, ktorá je nanášaná patentovanou technológiou. Prút je navyše osadený sedlom navijaka značky FUJI, ktorého prechod k blanku zjemňuje použitie Rubber corku.

Technické parametre:
Impala 300cm/2.75lbs
Dĺžka prúta: 300 cm
Vrhacia záťaž: 2.75 lbs
Priemer blanku nad rukoväťou: 12mm
Počet očiek: 6
Transportná dĺžka: 155 cm 
Hmotnosť: 230g
Rukoväť: Rubber cork + ThinCORK
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 60cm

Impala 300cm/3.00lbs
Dĺžka prúta: 300 cm
Vrhacia záťaž: 3.00 lbs
Priemer blanku nad rukoväťou: 13 mm
Počet očiek: 6
Transportná dĺžka: 155 cm 
Hmotnosť: 250 g
Rukoväť: Rubber cork + ThinCORK
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 60cm

Polarizačné okuliare Delphin sada - PROFI

Slnečné okuliare zo série Delphin SG sa vyznačujú špičkovými, certifikovanými, polarizačnými šošovkami. Tieto okuliare Vás spoľahlivo ochránia pred ostrým slnečným a škodlivým UV žiarením. Ich šošovky pohltia UV žiarenie až do 400 nanometrov, vďaka čomu nesú označenie UV 400. Kategória filtra týchto okuliarov je 3 (tmavý filter s priepustnosťou svetla 8-18%). Tieto šošovky eliminujú odlesky vody a tak spoľahlivo uvidíte aj ryby, ktoré by ste si za normálnych okolností nevšimli. Okuliare sú určené k vode, do hôr, ale výborne sa hodia aj na šoférovanie. S nimi získate všestranného spoločníka na voľný čas. Veľkosť je univerzálne a sadne každému! Sklá majú polarizovanú vnútornú vrstvu, čo je veľkou výhodou a nehrozí ich opotrebenie.

Plne vybavený profi model celorámových slnečných okuliarov.Set SG Profi obsahuje všetko, čo od okuliarov požadujete, súčasťou balenia sú okuliare, pevné zipsovateľné puzdro, handrička na čistenie a plávajúca šnúrka. Táto šnúrka sa upevňuje na okuliare a v prípade pádu okuliarov do vody ich udrží plávať na hladine! 

Hmotnosť: 25.5g

DELPHIN