Doručovanie objednávok

Balíky sú obvykle odosielané do 48 hodín po obdržaní objednávky a zákazníkovi sú doručované prostredníctvom kuriéra. Ak dávate prednosť doručeniu UPS Extra s požadovaným popisom balíka (budú použité dodatočné náklady) tak nás prosím kontaktujte pred voľbou tejto metódy. Bez ohľadu na vybraný spôsob doručenia vám bude zaslaný odkaz na sledovanie pohybu zásielky.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Váš balík bude odoslaný na vlastnú zodpovednosť, budeme však dbať na to, aby boli pri balení krehké veci zabalené a ochránené pred rozbitím.

Balíky sú dostatočne veľké a všetky vaše položky sú dobre chránené.

-----------------------------------------------------------------------------

Spôsoby platby:

Pri doručení tovaru na adresu, posielame faktúru/daňový doklad automaticky na e-mail ihneď po potvrdení dodania tovaru od dopravnej spoločnosti.

- Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Táto služba je spoplatnená sumou 1,- až 1,5 €, v závislosti od dopravnej spoločnosti. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. V predajni pri osobnom vyzdvihnutí môžete tovar uhradiť tiež platobnými kartami VISA, MasterCard a Diners Club.

- Prevodom vopred

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.
Pri platbe prevodom vopred:
môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.

Pokiaľ ste si zvolili prevzatie na osobný odber, je potrebné preukázať sa daňovým dokladom k prijatej zálohe.

- Platobné údaje

Slovenská sporiteľňa - pobočka Topoľčany č. účtu:  506 816 9948/0900

                                                IBAN: SK34 0900 0000 0050 6816 9948