Rybár je jedno z najstarších povolaní na svete. Aj svätý Peter bol rybár a ryba patrila k tajným symbolom kresťanov. Obchod s rybami a rybárskymi potrebami funguje viac než 4000 rokov a preto treba byť RADIKÁLNY...
Aj preto treba RADICAL FISHING...

Vítame Vás v našom novom internetovom obchode ,,radicalfishing.sk", ktorý bude prehľadný, rýchly a najmä pravidelne aktualizovaný. V tisícoch položkách sa budete orientovať lepšie ako v kamennom obchode a hlavne nemusíte nikam chodiť a všetko vybavíte z pohodlia vášho domova. Teda okrem rýb. A o tie nám predsa všetkým ide.

Veľkou výhodou pri nákupe v našom e-shope je, že prevádzkujeme aj kamennú predajňu v Topoľčanoch o rozlohe 180m2 a tovar ktorý si plánujete kúpiť máte možnosť u nás aj vidieť, alebo si ho aj osobne pozrieť a taktiež aj v prípade reklamácie nebudete mať žiadny problém.

Sortiment predajne RADICAL FISHING je zameraný na najlepšie kaprárske, sumčiarske, prívlačové a feederové značky. Taktiež u nás nájdete všetko potrebné pre lov rýb ako sú rôzne doplnky, campingové potreby, oblečenie obuv a veľa iného.  Ak však potrebujete nejakú špecialitku, tak toto je pre Vás to správne miesto. Obchodom Vás prevedie a vždy dobre poradí fundovaný personál, ktorý vie čo je na trhu najnovšie a najlepšie.

Všetko dobré, veľa úspechov a krásnych zážitkov pri vode Vám praje Team RADICAL FISHING.